Blero dhe Leonora poloska - Crazy 2008

 

Blero - Pa Pritur

 

Shpati ft. Blero - FaLmA

Meda - Meda - As kafe as Llafe - Meda - Ah, Dashni

Blero - Da Ghost feat. Blero - Krejt Anash

Sa Gjynah - Meda 2009 - Sa Gjynah - Meda Music 2009

 

Gentiana Ismaili / Ilaqe (2008)

Shpat Kasapi / Pa ty s'jetoj

 
 

Elvana Gjata - Vetes - Elvana Gjata - Video Klipi i Fundit i Elvanes

Dafina Zeqiri - Baterit - Dafina Zeqiri - Kengea Magjike 2008

 

Albanian Rap Music Etno Engjujt "Albanian"

Gresa Behluli - Akull e Zjarre

 

Lori - Ne Mesnate

Leonora Jakupi - Ky eshte Fundi

Klipi i Adelina Berisha : Mere Kete Shpirt

 

Adelina Ismajli

 

Blero feat De Camada - Mos Me Refuzo - Video Klipe nga Blero

        

 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=